Привітання селищного голови з Великоднем

Дата: 15.04.2023 18:01

Фото без описуШановні жителі та гості Чинадіївської громади!

Щиро вітаю Вас із прийдешнім Воскресінням Христовим!

Не зважаючи на складну ситуацію в умовах воєнного стану, що сьогодні переживає наша країна, Великдень приходить до нас із запашною паскою і різнобарвними українськими писанками. Це свято – символ перемоги життя над смертю, початку нового шляху та здійснення життєвих надій та сподівань.

Тож нехай у ці дні Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну, наші рідні міста і села, життя кожного українця. Ми вистоїмо, бо за нашими спинами стоять століття нашої боротьби і головне – незламна воля і прагнення бути вільними.

Світ з Україною, а Україна з Богом. І разом ми непереможні!

У День Христового Воскресіння бажаю кожному жителю громади, кожному українцю, Миру, Перемоги, спокою, добра і процвітання! Вірю: скоро ясно засяє сонце на нашій рідній землі, і будуть рясні врожаї, і буде велика радість і слава для кожного українця в усьому світі.

А сьогодні нехай Господь посилає нам витримки, сили, незламності. Я впевнений, що з Воскресінням Христовим обов’язково прийде і Воскресіння нашої могутньої, незламної України, в рази сильнішої і прекраснішої ніж до цього часу! Нехай серця усіх віруючих якнайшвидше очистяться від смутку, нехай наша свята Земля скоріш позбавиться від ярма війни.

З вірою у Спасителя, з вірою у Збройні Сили!

Зі святом Воскресіння, рідна Земле! Смачної паски, Божої ласки!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!