Благодійна акція "ПАСКА ДЛЯ ВОЇНА"

Дата: 11.04.2023 16:30

В рамках патріотичної акції «Паска для воїна» Чинадіївська селищна територіальна громада передала 100 пасок та Великодні гостинці для наших захисників та захисниць на передовій.

Сьогодні, 11 квітня, на площі  перед будівлею Закарпатської ОДА-ОВА відбулося освячення пасок, які одразу ж відправили воїнам на фронт. У такий спосіб ми намагаємось віддячити військовим за мужність та подарувати частинку родинного затишку під час найбільшого християнського свята – Великодня.

До організації та проведення акції «Паска для воїна» долучилися керівництво та працівники Чинадіївської селищної ради, працівники та учнівські колективи закладів освіти, батьківська громадськість, працівники закладів культури, приватні підприємці та небайдужі мешканці громади.

Висловлюємо слова вдячності кожному з Вас!

Нехай чинадіївська паска додасть воїнам сили вигнати ворогів з нашої Землі, а Бог допоможе їм живими і здоровими повернутися додому з перемогою!