Проведено підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради

Дата: 05.04.2023 23:00

05 квітня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради.

На порядок денний виносилися питання:

1. Про атестацію педагогічних працівників та керівників закладів освіти:

• на присвоєння (відповідність раніше присвоєним) кваліфікаційних категорій, присвоєння (відповідність раніше присвоєним) педагогічних звань педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти;
  • на відповідність займаній посаді керівників закладів освіти.

2. Про підсумки атестації педагогічних працівників та керівників закладів освіти у 2022/2023 навчальному році.

Метою атестації педагогічних працівників є стимулювання безперервного підвищення рівня професійної компетентності та зростання їх професійної майстерності.

У 2022/2023 навчальному році підлягало атестації комісією ІІ рівня відділу освіти Чинадіївської селищної ради 31 педагог закладів загальної середньої освіти та 11 педагогів закладів дошкільної освіти.

На засіданні члени атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти також зосередили увагу на виконанні педагогічними працівниками вимог відповідно до Постанови КМУ №800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21.08.2019 року.

Всі питання порядку денного розглянуто і прийнято відповідні рішення. Головою атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Чинадіївської селищної ради підведено підсумки атестації педагогічних працівників та керівників закладів освіти у 2022/2023 навчальному році.

Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації. Бажаємо усім миру, міцного здоров`я, наполегливості та успіхів у майбутньому!