Заклади загальної середньої освіти Чинадіївської селищної ради здійснили вибір підручників для 1 класу (документ)

Дата: 11.03.2023 09:11

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2021 року № 1001, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 року за № 1483/37105 (далі – Порядок), зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 17 травня 2022 року № 449, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 19 травня 2022 року за № 535/37871, з 10 лютого до 02 березня 2023 року заклади загальної середньої освіти Чинадіївської селищної ради здійснили прозорий вибір підручників для 1 класу, що можуть видаватися за кошти державного бюджету.

ЗВЕДЕНІ результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класів ЗЗСО Чинадіївської селищної ради, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників