Вітаємо з ювілейним Днем народження бухгалтера Чинадіївської селищної ради, Бубряк Олену Василівну!

Дата: 12.04.2023 07:17

12 квітня відзначає свій ювілейний день народження Олена Василівна Бубряк - головний спеціаліст (бухгалтер) Чинадіївської селищної ради, професіонал високого рівня, який своєю працездатністю та відповідальністю служить взірцем для колег, доброзичлива людина, яка завжди прийде на допомогу, і користується щирою повагою оточуючих.

Шановна Олено Василівно! У цей святковий день прийміть наші щирі побажання щастя! Нехай Ваше здоров`я та здоров`я найближчих буде міцним, у серці завжди панує весна, у родині - злагода! Бажаємо, щоб всі події в житті і починання в будь-якій справі були пронизані любов'ю, теплом і розумінням близьких! Бажаємо завжди блищати своєю красою і бути наповненою світлом і енергією! Благополуччя, душевної рівноваги, досягнення всіх поставлених цілей і трохи везіння! І нехай всі ці побажання виконуються на тлі міцного здоров'я під мирним небом!

З повагою селищний голова Володимир Андрушко, старости та колектив Чинадіївської селищної ради