Вітаємо з Днем народження, Кунак Василя Михайловича!

Дата: 28.02.2023 07:16

Щиро вітаємо з днем народження начальника відділу містобудування, архітектури, земельних відносин, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи, Кунак Василя Михайловича!

Бажаємо завжди стояти на чолі успіху, робити кожен свій день плідним, яскравим і насиченим. Нехай на нуль зводяться всі невдачі, нехай на максимальний рівень виходить щастя і достаток.

Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих, порядних людей, які привноситимуть у Ваше життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної наснаги в ім’я творення добробуту нашої громади! Нехай кожен день буде наповнений розумінням близьких та колег, а будні будуть цікавими, різноманітними, не лягаючи важким тягарем на плечі.

Зичимо Вам і Вашій родині миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії, окриленого настрою, щастя і добра!

З найкращими побажаннями селищний голова Володимир Андрушко та колектив селищної ради