Вітаємо переможців обласних етапів Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір»

Дата: 01.02.2023 09:00

У грудні 2022 року  на базі Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді проведено обласні етапи Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція»  та  «Український сувенір».

На дані конкурси учнями закладів загальної середньої освіти та вихованцями закладів позашкільної освіти територіальних громад області подано 565 дитячих робіт у різних номінаціях, з них учнівських робіт від учасників закладів загальної середньої освіти Чинадіївської селищної ради.

На підставі рішення журі конкурсів визначено переможцями обласних етапів та нагороджено грамотами Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді:

Балог Юліанну, ученицю Обавської гімназії,  за І місце у Всеукраїнському конкурсі-виставці «Український сувенір» за роботу «Боже, Україну збережи!», керівник Гвоздак Н.І.

Бродія Юрія та Бродія Олександра, учнів Чинадіївської гімназії, за І місце у Всеукраїнському конкурсі "Новорічна композиція"  за роботу «Українська красуня», керівник Касинець Д.М.

Русин Аліну, ученицю Чинадіївської гімназії, за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Новорічна композиція"  за роботу «Найкращі побажання», керівник Сіткар Н.С.

Учнівський колуктив 9 класу Чинадіївської гімназії, за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Новорічна композиція"  за роботу «Казкова зима», керівник Сіткар Н.С.

Учнівський колектив Чинадіївської гімназії, за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Новорічна композиція"  за роботу «Теплий вінок», керівник Сіткар Н.С.