Вітаємо з Днем народження, Арендаш Василя Петровича!

Дата: 28.02.2023 07:03

Фото без описуСьогодні святкує День народження, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Василь Петрович Арендаш!

Щиро вітаємо Вас, Василю Петровичу!!!

Прийміть наші побажання міцного здоров’я та наснаги на підкорення всіх життєвих вершин. Хай злагода у родині, всебічна підтримка вірних друзів, плідна праця колективу надихають Вас на нові звершення.

Бажаємо Вам ентузіазму, професійного успіху та удачі у відповідальних і важливих справах, хай життя дарує більше позитивних моментів. Сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій родині! Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, а в серці - тепло від людської вдячності.

Добра Вам та миру, щастя, гармонії, яскравих радісних вражень щодня, Божих щедрот, взаємного кохання та наснаги! Хай всі дороги будуть відкриті! Хай попереду чекає безліч перемог! Нехай життя завжди радує новими можливостями і доброю удачею.

З повагою та щирими вітаннями селищний голова Володимир Андрушко, колектив селищної ради, очільники старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет