ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Дата: 04.01.2023 11:56

На жаль, жорстока війна продовжує забирати кращих та приносити

горе в оселі українців…

Життя ще одного Героя Чинадіївської громади забрала клята війна.

3 січня 2023 року загинув наш земляк, житель смт.Чинадійово, військовослужбовець військової частини А4064, молодший лейтенант ЗСУ швец владислав віталійович, 02.09.1970 року народження, який з перших днів війни пішов добровольцем і захищав нашу країну.

Під час виконання бойового завдання під Бахмутом Владислав Віталійович отримав несумісні з життям бойові поранення.

Наш Герой завжди вирізнявся чесністю, порядністю і відкритістю. Товариський, мудрий і розсудливий, гарний співрозмовник, людина щирої душі - таким Владислав Віталійович залишиться в пам’яті тих, хто його знав і кого він так любив. Він був взірцем мужності та стійкості. Неодноразово прикривав своїх бойових товаришів.

У Владислава Віталійовича залишилася дружина, доньки та онука.

Він любив свою родину, з повагою та теплотою говорив про своїх земляків.

Чинадіївська громада сумує з рідними і близькими Героя, розділяємо біль втрати. Неможливо знайти слова, які хоч трохи загасять вашу біль.

Низько вклоняємося перед світлою пам’яттю Владислава. Нехай добрий світлий спомин про нього, назавжди залишиться в серцях рідних, односельчан, бойових побратимів, усіх хто його знав, любив та шанував.

Ніколи не пробачимо!

Нехай Господь прийме його душу, а земля буде пухом!

Герої не вмирають! Слава Україні!!!

Про час та місце прощання з ГЕРОЄМ УКРАЇНИ, ЗАХИСНИКОМ ВІТЧИЗНИ повідомимо додатково.