Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Дата: 29.12.2022 12:08

Сьогодні, 29 грудня, в приміщенні Мукачівської районної військової адміністрації грошовими преміями департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації - обласної військової адміністрації було нагороджено переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Учнів-переможців привітала Марусинець М.М., директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації.

Вітаємо із заслуженими нагородами переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – учнів закладів загальної середньої освіти Чинадіївської селищної ради:

Косей Анастасію Михайлівну – ученицю 8 класу Бистрицької гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області, ДИПЛОМ І ступеня з хімії,

Вітковську Владу Анатоліївну – ученицю 8 класу Обавської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області, ДИПЛОМ ІІ ступеня з української мови і літератури,

Фегер Катерину Василівну – ученицю 9 класу Чинадіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області, ДИПЛОМ ІІІ ступеня з географії.