Вітання селищного голови з Днем Святого Миколая

Дата: 19.12.2022 06:17

Фото без описуШановні жителі Чинадіївської громади!

Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая Чудотворця.

Це світле свято приходить до нас у передноворіччя з вірою у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє почуття турботи та любові, надихає на добрі справи.

У цей час маленькі діти з нетерпінням чекають дива, а дорослі мають можливість допомогти Чудотворцю й подарувати дітям казку. Малеча повинна бачити, що у цьому світі є місце для добра, що чудеса – реальні, а мрії – здійснюються.

Кожен з нас вірить що цьогоріч Святий Миколай, взявши миру у свою торбинку, забере з собою зло і привезе українцям Перемогу!!!

Бажаю всім жителям громади миру, здоров’я, щедрої долі, родинного затишку й душевного тепла. Даруйте свою любов один одному, творіть добро і будьте впевнені в тому, що воно повернеться до вас сторицею. Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!

З повагою,

Селищний голова Володимир Андрушко