ДЕНЬ ПЕРШОКЛАСНИКА 2022!

Дата: 16.12.2022 20:10

Фото без описуЦе свято, яке традиційно проводиться на протязі багатьох років у Чинадіївській мистецькій школі на передодні свята Святого Миколая. Кожного року - це Концерт, більшість учасників якого - першокласники.Ми живемо у нелегкий і непростий час - час війни. Але життя триває, продовжується, наші майбутні Зіроньки починають набирати яскраве світло, яке навіть у темряві нам дає тепло і радість. Щасливої дороги, світлого майбутнього нашим маленьким Талантам, які навчаються у нашій школі.
Дякуємо усім присутнім, учасникам та організаторам Свята. Особлива подяка  селищному голові за привітання із Днем Першокласника та вручення подарунків від Святого Миколая. Миру, здоров'я, любові.
Усі разом до ПЕРЕМОГИ, добра над злом, світла над темрявою.