Герої не вмирають! +ФОТО + ВІДЕО

Дата: 11.12.2022 17:40

Фото без описуСьогодні Чинадіївська громада на колінах зустрічала полеглого захисника Юрія Дзямку.

Шлях у селище, де народився й змужнів вірний син України, густо встеляли квіти. Остання дорога нашого захисника була омита слізьми земляків і рясним дощем. Рідні, друзі, побратими, знайомі та незнайомі зібралися, аби вшанувати світлу пам’ять воїна, який за волю Батьківщини віддав найцінніше – життя.

Щиро співчуваємо рідним і близьким відважного воїна. Доземно вклоняємося родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяємо невимовний біль важкої втрати, яка незагоєною раною залишиться в серцях земляків, всієї України!

Ми не забудем і не пробачим!..

Герої не вмирають!

Вічна пам'ять і шана Захиснику!