Вітаємо з Днем народження керуючу справами (секретаря) виконкому Чинадіївської селищної ради, Діус Наталію Іванівну!

Дата: 08.11.2022 06:11

Сьогодні, 8-го листопада відзначає свій День народження керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Чинадіївської селищної ради, Діус Наталія Іванівна!

Шановна Наталіє Іванівно!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

З найкращими побажаннями селищний голова Володимир Андрушко, депутатський корпус, члени виконавчого комітету та колектив селищної ради