Вітаємо з ювілейним Днем народження секретаря Чинадіївської селищної ради, Мелеш Лесю Юріївну!

Дата: 12.11.2022 06:07

Сьогодні святкує свій ювілейний день народження життєрадісна, добра, чуйна та чарівна жінка – секретар селищної ради Мелеш Леся Юріївна.

Чинадіївська селищна рада, депутатський корпус та виконавчий комітет щиро вітають Вас шановна Лесе Юріївно!

Обов’язки секретаря ради передбачають високу відповідальність та працездатність, вміння ефективно працювати на користь громади, відстоювати свою думку і захищати інтереси громади, водночас, вміти знаходити компроміси.

В цей прекрасний день хочеться обсипати Вас компліментами і щирими побажаннями. Сяйте яскравіше сонця, радуйтеся, немов дитина, тримайте міцно квіткові букети, приймайте подарунки і знайте, що доля приготувала найпотрібніший подарунок — найкращі роки Вашого життя.

Бажаємо Вам сяяти, блищати, надихати і захоплювати! Нехай кожен день приносить хоча б маленьку перемогу, нову можливість, чарівний шанс змінити життя на краще! Нехай чоловіки втрачають голову від Вашої чарівності, нехай Всесвіт дарує приємні сюрпризи, нехай сім’я цінує і підтримує! Любові Вам і натхнення, молодості і краси, здоров’я, домашнього затишку і самого щасливого щастя з найщасливішими близькими людьми під мирним небом!

З найкращими побажаннями

селищний голова Володимир Андрушко,

депутатський корпус, члени виконавчого комітету

та колектив селищної ради