Військове командування відзначило військовослужбовця Сергія Боюка з Чинадієва

Дата: 21.10.2022 20:35

Фото без описуЗа дорученням командира військової частини А 7084 майора Івана Феськова очільник Чинадіївської селищної територіальної громади Володимир Андрушко  21 жовтня вручив сім’ї військовослужбовця Сергія Боюка, який проходить військову службу в 70 окремому батальйоні окремої бригади ТРО, Подяку від командування частини. В ній, зокрема, зауважується, що Сергій Боюк – сумлінно виконує свій військовий обов’язок по захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Є прикладом сили духу справжнього героїзму та зразком самовідданого служіння Батьківщині.

Подяку Чинадіївський селищний голова вручив дружині захисника Ярославі. Сім’я та і вся громада надіються на швидке повернення Сергія додому, а також з нетерпінням чекають на Перемогу України над московським окупантом.