Привітання селищного голови з Днем дошкілля!

Дата: 25.09.2022 13:25

Шановні працівники закладів дошкільної освіти

Чинадіївської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення Всеукраїнського дня дошкілля!

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – непросте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Саме на Вас покладена ця важлива місія – виховання наймолодших представників українського суспільства.

Я висловлюю всім Вам безмежну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей. За те, що даруєте дітям тепло, чуйність і довіру, наповнюєте їх свята і будні радістю, ведете у розмаїтий світ пізнання довкілля і основ життя!

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями Ви ділитесь із своїми вихованцями. Вам вони вірять, Вас вони люблять і шанують.

Дякую за партнерство, підтримку і взаєморозуміння у створенні найкращого середовища для навчання й виховання наших дошкільнят. Найважливіше, що малюки почуваються у дитсадках щасливими!

Нехай посмішки ваших вихованців дарують Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя буде наповнене щастям, добром та достатком. Хай у Ваших оселях панують світло і злагода, а в серцях – добро і мудрість!

Миру нам усім!!!

З повагою, селищний голова