ВІТАЄМО З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 28.07.2022 14:30

28 липня 2022 року працівники відділу освіти та закладів культури Чинадіївської селищної ради долучилися до відзначення Дня Української Державності. Це свято Україна відзначає в час неймовірно жорстокої війни — на шостому її місяці, після восьми років бойових дій на Донбасі, у протистоянні з московською ордою.

Символічно це свято започатковано в День хрещення Київської Русі-України.

Ця пам'ятна дата покликана звернути увагу суспільства на традиції українського державотворення, які мають понад тисячолітню історію.

Тож, пам’ятаймо якого ми роду, адже прагнення до свободи та незалежності є визначальною цінністю українського народу.

Щиро вітаємо всіх з Днем Української Державності!

Слава Україні!