Привітання селищного голови з Днем бухгалтера

Дата: 16.07.2022 11:58

Сьогодні, 16 липня, всі бухгалтери та аудитори в Україні відзначають своє професійне свято – День бухгалтера.

Дорогі наші бухгалтери та аудитори Чинадіївської громади!

Вітаю Вас із професійним святом! Ваша праця надзвичайно важлива, необхідна, складна і копітка. У бухгалтерії немає випадкових людей, бо ця робота швидко відсіює слабких фахівців — залишаються тільки профі. Ви, безумовно, професіонали та знавці своєї справи, до Вас завжди йдуть за порадою, просять про допомогу, бо без Вас ніяк.

Бажаю Вам гарних світлих буднів, радісних, вільних від роботи свят і дякую Вам за точність, грамотність і професіоналізм! Нехай Ваше життя з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується Ваше здоров’я. Добробуту Вам і процвітання, рівноваги і кар’єрного росту та такого довгоочікуваного миру!