День вишиванки в Чинадіївській громаді

Дата: 19.05.2022 19:23

Фото без описуОдягну я зранку білу вишиванку,

Заплету у коси я червоний мак,

Вмиюся росою з зілля на світанку

І піду між люди так.

Хай усі навколо день новий стрічають,

Хай співають гучно радісних пісень,

Бо сьогодні свято, українці знають

Й весело святкують вишиванки День!

Весело й гучно відсвяткували День вишиванки жителі та вимушені переселенці Чинадіївської територіальної громади. На честь цього свята по всій Україні і світі відбувається велика кількість подій та заходів, різного роду акцій: флешмоби, виставки, концерти – все, що стосується української культури і вишитої сорочки. Працівники закладів культури Чинадіївської громади також долучилися до цієї акції: оформили тематичні виставки, представили концертні номери, викладачі та учні ДМШ порадували глядача музичними номерами.

Вишиванка давно стала своєрідним оберегом. Відомо, що рятувала вона українців в голодомор – її обмінювали на хліб. Аби зберегти пам’ять для майбутніх поколінь, її навіть закопували в землю. Українці, які нині захищають мир, вважають її своєрідною вишитою бронею, яка, до речі, чудово пасує з армійським камуфляжем…

Українська вишиванка, візерунок якої і є душею нашого народу, також можна вважати і кодом нашої перемоги!

Дякуємо всім хто долучився до проведення даного свята.