Привітання селищного голови з Великоднем християн східного обряду

Дата: 23.04.2022 20:15

Шановні жителі та гості Чинадіївської громади!

Щиро вітаю Вас зі світлим Воскресінням Христовим! У цей непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі. Згуртовує у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною.   Саме Великодні дні – час для переосмислення, прощення та єднання. Я глибоко переконаний, що складні випробовування, які сьогодні випали на долю всього українського народу, повинні зробити нас сильнішими, мудрішими, людянішими.

У цей величний день ми покладаємо глибоку надію на Бога у перемозі добра над злом, молимо Всевишнього про радість і благодать для найрідніших.

Для кожного з нас це свято - очищення душі, духовного зміцнення і великої віри. У Великодні дні ми щиро дякуємо Богу за хвилини радості, але водночас просимо сил у випробуваннях.

Нехай Світле Христове Воскресіння принесе кожній родині мир, щедро обдарує міцним здоров’ям і вірною любов’ю. Я бажаю кожному Божого благословення – запоруки миру в нашій країні. І нехай злагода, мир та спокій панують у людських серцях, домівках, в Україні! А Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!