У Чинадіївській громаді рятувальники ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу

Дата: 22.02.2022 10:41

Сьогодні працівниками Мукачівського районного управління ДСНС разом з головним спеціалістом Чинадіївської селищної ради з питань надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної роботи на території територіальної громади провели заходи інформаційного характеру серед населення, працівників селищної ради та структурних підрозділів, а також серед працівників та вихованців Чинадіївського дитячого будинку.

У своїх текстах рятувальники звернули увагу на дії населення у разі загрози виникнення або при виникненні надзвичайних ситуацій. Не оминули і теми попередження пожеж у побуті, правила поводження з електричними приладами та дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.