Вітаємо з Днем народження, Гуцал Василя Івановича!

Дата: 20.02.2022 07:01

Сьогодні, 20-го лютого святкує свій День народження, оператор комп'ютерного набору Чинадіївської селищної ради, Гуцал Василь Іванович!

Шановний Василь Іванович!

У Ваш День народження бажаємо міцного здоров’я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу. Від щирого серця зичимо твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.

Нехай Ваш ентузіазм не згасає, удача завжди супроводжує у відповідальних і важливих справах, а кожен Ваш день буде наповнений позитивними емоціями, гарним настроєм, щирими людьми та плідною роботою!

З найкращими побажаннями селищний голова Володимир Андрушко, депутатський корпус, члени виконавчого комітету та колектив селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)