Вітаємо з Днем народження, Софілканич Ольгу Василівну!

Дата: 20.02.2022 01:04

Сьогодні, 20-го лютого святкує свій День народження, директор Обавської гімназії Чинадіївської селищної ради, Софілканич Ольга Василівна!

Шановна Ольга Василівна!

Прийміть наші найщиріші побажання! Міцного Вам здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Нехай Ваш професіоналізм і працелюбність, відданість справі та компетентність повною мірою сприяють розвитку нашої громади!

Зичимо злагоди та благополуччя, тепла та затишку у сімейному колі! Хай життя буде сповнене радісних моментів і позитивних вражень!

З найкращими побажаннями селищний голова Володимир Андрушко, депутатський корпус, члени виконавчого комітету та колектив селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)