Перший фестиваль Чинадіївської селищної територіальної громади «Вифлеємська зірка»

Дата: 09.01.2022 18:59

Новорічно-різдвяні свята завжди приваблюють своєю глибокою народністю. Вони краса нашого життя. Кожен пам’ятає ще змалку ту особливу таємничість, пов’язану із зимовим циклом свят, зокрема Рожденства Христового.

Так і в нашій Чинадіїській громаді линуть голоси здаля, співом повниться земля, то щедрівка і колядка кожну хату звеселя. Зберігаючи старовинні народні традиції поєднуючи в собі автентичний характер, організатори першого фестивалю вертепного дійства Чинадївської селищної територіальної громади «Вифлеємська зірка» хочуть донести до глядача весь колорит нашого краю, адже кожне село має свою коляду, характерну саме для них.

Відкрив фестиваль голова Чинадіївської селищної територіальної громади Володимир Андрушко, він наголосив: «Що для нас є велика потреба ділитися з підростаючим поколінням збереженою культурною спадщиною, домагатися відроджувати народні традиції». У фестивалі взяли участь всі заклади культури нашої громади, хтось вміло щедрував, хтось колядував. Але найяскравіше коляду та вертепне дійство представляли «Бетлегеми» різних сіл нашої громади.

Із уст в уста, від роду і до роду,

Колядка йде роками від народу.

«Бетлегем» спішить від хати і до хати,

Щоб людям щиру радість дарувати.

Організатори свята намагалися подарувати всім, хто завітав на фестиваль справжній дух Різдвяних свят з його традиціями та звичаями.

Нехай неодмінно збудуться добрі справи, здоров’я і щастя, що їх щедро дарували Вам у ці святкові дні.