Привітання селищного голови з Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2022 11:47

Шановні жителі та гості нашої громади!

Щиро вітаю Вас усіх з Святою Вечерею та Різдвом Христовим. Для всіх християн Різдво Христове є найважливішим святом. Жодні свята не дарують нам стільки світлих надій, такого передчуття щастя, як це свято. Це особливий і магічний для кожного з нас час — збережені в пам’яті спомини з дитинства: новорічна ялинка, подарунки, теплі зустрічі з рідними і близькими, Вечеря, колядування.

Тож нехай Різдвяний Святвечір принесе у Ваші домівки особливий дух свята, добра, любові і щастя. Я бажаю Вам миру і світла. Нехай Ваше життя ніколи не буде затьмарене сумом і похмурими днями. Бажаю, щоб Ваше здоров'я було міцним, сім'ї - щасливими, а справи - успішними.

Зі Святвечором та Різдвом Христовим!

З повагою,

Селищний голова Володимир АНДРУШКО