Привітання селищного голови християнам західного обряду зі святом Різдва Христового

Дата: 24.12.2021 19:03

Фото без описуЩиро вітаю усіх, хто сьогодні святкує, віруючих західного обряду, з Святою вечерею та Різдвом Христовим!

Щороку Ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково  зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.

Тож, вітаю всіх віруючих західного обряду з цим величним святом. Щиро бажаю радості кожній родині. Нехай Різдво принесе Вам здоров'я, мир, нехай в душах оселяться добро, світло любові та сердечне тепло. Нехай здоров'я й кохання наповнять кожен дім! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Зичу міцного здоров'я, щастя, радості, достатку, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі! Хай у ці святкові дні Різдвяна зоря благословляє наші помисли і справи, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.

Гарних Вам і радісних різдвяних свят!

З повагою,

Селищний голова Володимир Андрушко