Привітання селищного голови з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 06:58

Шановні колеги, депутати, члени виконавчого комітету, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем місцевого самоврядування! Майбутнє держави та наших громад неможливе без органів місцевої влади. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за їхню сумлінну й самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої громади. Бажаю всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення й наполегливості у спільній справі подальшого розвитку Чинадіївської селищної територіальної громади, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті й у всьому демократичному світі!

З повагою,

селищний голова Володимир Андрушко