Вітаємо з Днем народження депутата 8-го скликання Чинадіївської селищної ради, Ганькович Нелю Юріївну

Дата: 12.11.2021 00:26

Сьогодні 12 листопада святкує День народження депутат селищної ради Ганькович Неля Юріївна!

Шановна Неля Юріївна! Прийміть сердечні вітання на честь Вашого Дня народження. Нехай цей яскравий, осінній день принесе у Вашу оселю радість, тепло, злагоду, зігріє усмішками та дружньою підтримкою! Бажаємо Вам погожих днів, прихильності долі, позитиву та ентузіазму. Зичимо, щоб у Вашому житті всього було вдосталь: усмішок, сонячних днів, вдалих ситуацій, цікавих ідей, амбітних планів, витримки, стійкості та вірних друзів.

З найкращими побажаннями селищний голова Володимир Андрушко, депутатський корпус, члени виконавчого комітету та колектив селищної ради