Вітання селищного голови з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 08:08

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Чинадіївської селищної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності! Своєю працею Ви допомагаєте нам дивитися на речі та світ іншими очима, адже без культури та мистецтва життя не мало би такого різноманіття.

Нехай це свято подарує Вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові та Краси!

Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії та мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

З найкращими побажаннями

Селищний голова Володимир андрушко