Вітаємо з Днем народження керуючу справами (секретаря) виконкому Чинадіївської селищної ради, Діус Наталію Іванівну!

Дата: 08.11.2021 00:19

8 листопада відзначає свій День народження керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Чинадіївської селищної ради, Діус Наталія Іванівна!

І сьогодні, в цей прекрасний день, ми  щиро вітаємо іменинницю. Сердечно бажаємо Наталії Іванівні міцного здоров'я, великого людського щастя, радості від життя, невичерпної життєвої енергії, злагоди й добробуту, щасливих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів.

Хай Вам щастить у всьому! Нехай всі Ваші справи будуть благородними, рішення – мудрими, думки – високими, а почуття – чистими та щирими! Нехай кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи! Хай вдячність та повага колективу додають Вам впевненості та натхнення, а успішне виконання професійних обов’язків надихає на нові здобутки. Нехай Господь благословляє Вас, додає духовної сили, оберігає на многая і благая літ!

З найкращими побажаннями селищний голова Володимир Андрушко, депутатський корпус, члени виконавчого комітету та колектив селищної ради