До уваги мешканців громади!

Дата: 20.10.2021 07:16

Згідно наказу Міністерства охорони здоров’я № 2077 від 27.09.21 року починаючи з 01 жовтня 2021 року фінансування програми, зокрема інсулінової залежності здійснюється через Національну службу здоров’я України (НСЗУ).

Прохання до всіх пацієнтів Чинадіївської селищної територіальної громади, що мають право на відшкодування або повне забезпечення певними препаратами, звернутися до лікаря-ендокринолога для уточнення мережі аптечних закладів, де з 01 жовтня 2021 року можна отримувати інсулін та інші препарати за електронним рецептом Вашого сімейного лікаря. Станом на сьогоднішній день, по Чинадіївській селищній територіальній громаді всі кошти, що були виділені на фінансування по програмі інсулінової залежності до 01 жовтня 2021 року, використано в повному обсязі.