Фестиваль Чинадіївської громади «Мелодії родинних сердець»

Дата: 15.10.2021 20:01

Якби не чув мелодії такої,

То все б спокійно й лагідно текло,

А то почув цю пісню і до болю,

Неначе жаром душу опекло.

Слова прості і лагідні про маму,

Крилом торкають душу без кінця.

І випливає ніби із туману,

Мелодія, що полонить серця.

«Мелодії родинних сердець» 1 –й фестиваль, який започаткований в Чинадіївській селищній територіальній громаді відбувся сьогодні, 15 жовтня 2021 року.

Організатори фестивалю донесли до глядача важливість родинних відносин, адже саме «З родини йде життя людини» - говорить народна мудрість. Духовний вплив батьківського дому є першоосновою розвитку дитини. Як із струмочка починається ріка, так і життя починається з родини.

На значенні родини, яке важко оцінити загальноприйнятими категоріями цінностей, акцентував увагу у своїй вітальній промові очільник громади Володимир Андрушко.

«Такі мистецькі заходи, як родинний фестиваль, відкривають саму суть громади культурної – великої родини, вона є осередком творчості, місцем, де оберігають та примножують звичаї й традиції, - скарб кожного народу, - зазначив Володимир Андрушко».

Учасники фестивалю, а це – 14 творчих родинних колективів дійсно вразили присутніх довершеними номерами у різних жанрах, і зайвий раз довели, що наша дорога у життя, у великий світ починається з домівки, з материнського серця, з домашнього тепла і затишку.

Сім’я, родина – це велике диво,

Там є любов і ласка і тепло.

Там дітям затишно і радісно й щасливо,

Тепер у нас і завжди так було.

Сім’я, родина в кожного хай буде,

В ній стільки щастя, мудрості тепла.

Живіть щасливо на землі цій люди,

Щоб доля Ваша світлою була!

Головний спеціаліст з питань культури

та мистецтв Наталія Маринець