Вітання з Днем працівників освіти

Дата: 01.10.2021 16:00

Шановні педагоги та всі працівники закладів освіти Чинадіївської селищної ради!

Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти. Бути вчителем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм учням любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які відтак для багатьох стають життєвим прикладом.

Вітаючи зі святом, бажаємо кожному працівнику освіти міцного здоров’я, сімейного щастя, радості, добра, благополуччя, творчої наснаги, миру, любові та злагоди! Нехай цей рік принесе Вам багато світлих і щасливих днів, стане роком нових педагогічних звершень і добрих справ!

Колектив відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради