Участь закладів освіти Чинадіївської селищної ради у Всеукраїнській благодійній акції "Серце до серця"

Дата: 30.09.2021 08:20

Фото без описуНа виконання листа департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 26.02.2021 № 01-15/1012 «Про Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця», з метою збору коштів для придбання неотологічного медичного обладнання в закладах освіти Чинадіївської селищної ради з 1 квітня по  30 вересня 2021 року проведено 16-ту Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята».

Долучилися до проведення акції учнівська молодь та педагоги Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Бистрицької, Брестівської, Бабичівської, Лецовицької гімназії, Обавського закладу дошкільної освіти та Плоскановицької початкової школи. У ході проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» зібрано кошти на загальну суму 14 тисяч 354 гривні, які переведено на особистий рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Відділ освіти, молоді та спорту , у справах дітей та культури висловлює щиру подяку закладам освіти Чинадіївської селищної ради за активну участь у благодійної акції «Серце до серця» у 2021 році!