Вітання з нагоди ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ДОШКІЛЛЯ

Дата: 24.09.2021 10:00

Фото без опису               Шановні працівники закладів дошкільної освіти Чинадіївської селищної ради!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Всеукраїнського Дня дошкілля. Бути вихователем - високе покликання. Від вашого професіоналізму, терпіння і мудрості, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія. Виховання дітей на початку життя - непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки життя, служить опорою і в майбутньому. Ви несете дітям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до невичерпних скарбниць людської мудрості, навчаються правилам етикету і толерантності, отримують повноцінний фізичний, інтелектуальний, естетичний, соціальний розвиток та рівні стартові можливості перед вступом до школи.

Щира подяка всім працівникам закладів дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю. Від усього серця бажаємо вам натхнення, наполегливості і цілеспрямованості в роботі, злагоди і благополуччя в родині, здоров'я, оптимізму, мудрості у житті, добра, надії й любові в серці! Бажаємо професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю. Зі святом Вас!

Колектив відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради