Відзначення Міжнародного дня миру у закладах освіти Чинадіївської селищної ради

Дата: 21.09.2021 16:00

Фото без описуТрадиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир - це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру у закладах освіти Чинадіївської селищної ради пройшли тематичні заходи, метою яких стала пропаганда миру й толерантності, дотримання принципів гуманності, свободи, добра та поваги.  Це свято покликано змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Чинадіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Лецовицька гімназія