30 річчя Незалежності України

Дата: 23.08.2021 22:36

О, нене рідна, Україна мати

Ти відродилась, стала вільна, наче птах,

Тріпоче на вітрах твоїх крилатих

Блакитно-жовтий, нескоримий стяг.

Сьогодні 23 серпня 2021 року блакитно-жовтий стяг замайорів і на центральній площі біля Будинку культури селища Чинадійова.

Жителі та гості Чинадіївської громади гордо спостерігали за підняттям прапора.

Урочисту церемонію відкривали: голова Мукачівської районної ради Михайло Лабош та перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Святослав Туз, а право підняття великого Державного Прапора України було надано голові Чинадіївської селищної ради Володимиру Андрушко та учаснику бойових дій на сході нашої країни Еріку Глеба. В кінці церемонії була відправлена молитва священнослужителями отцем Михайлом та отцем Ярославом за мир та спокій в нашій державі.

Продовженням свята була концертна програма в залі Будинку культури.

«Хай в серці кожної людини, живе любов до України», саме під такою назвою було приурочено свято в Чинадіївській громаді до 30-ї річниці Незалежності України.

До вітального слова були запрошені голова Мукачівської районної ради Михайло Лабош, перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Святослав Туз, голова Чинадіївської селищної ради Володимир Андрушко. Приємним здивуванням було і нагородження грамотами, подяками та відзнаками «За вагомий внесок у розвиток громади» кращих працівників та громадських діячів громади.

Незалежність країни дає можливість кожному із нас стати справжнім господарем своєї землі. Сьогодні ми є свідками великих перетворень, що відбуваються в нашій країні. Будьте гідними своїх предків, поважайте свій народ і його мелодійну мову, бережіть волю і незалежність України. Шануймо себе і свою гідність і шановані будемо іншими.

Всі заклади культури підійшли креативно до своєї справи і з гідністю, і честю вшанували день народження своєї держави.

З днем Народження моя державо!

З святом тебе добрим і святим!