З Днем народження Євгене Васильовичу!

Дата: 15.08.2021 15:47

Сьогодні відзначає свій черговий День народження надзвичайно добра, чуйна та щира людина, депутат Закарпатської обласної ради Євген Васильович Мешко.

Шановний Євгене Васильовичу!

Прийміть щиросердечні поздоровлення з Днем народження від Чинадіївської селищної ради!

Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам доброго здоров’я, невичерпних сил та енергії, мудрості, терпіння, з Божим благословенням на довгі роки в плідній праці примножувати добробут і злагоду в Чинадіївській громаді.

Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм і душевними зустрічами. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце, здійснення всіх планів та задумів!

Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!

З повагою та найкращими побажаннями

селищний голова Володимир Андрушко