Всеукраїнський конкурс малюнків і фотографій "Що для мене Україна?", приуроченого до 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 22.07.2021 15:00

Фото без описуЗ метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд "Об'єднання світових культур", Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій "Що для мене Україна", приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.

До участі у конкурсі запрошуються діти і молодь віком від 3 до 18 років.

ПОЛОЖЕННЯ про Конкурс

Категорії, номінації, вимоги до робіт та умови їх доставки

Відділ освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради просить керівників закладів освіти та культури Чинадіївської селищної ради сприяти у розповсюдженні інформації про конкурс серед зацікавлених осіб.