Наявність вакантних посад педагогічних працівників у ЗЗСО Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області станом на липень 2021 року

Дата: 13.07.2021 08:30

Бабичівська гімназія Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області (вул. Покутянська, 98, с. Бабичі, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89663)

вчитель математики       12 годин
вчитель фізики 7 годин

Бистрицька гімназія Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області (вул. І. Франка, 18, с. Бистриця, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89645)

вчитель математики 4 години
вчитель історії 5,5 годин
вчитель географії 6 годин
вихователь ГПД 1 ставка
вчитель фізичної культури 15 годин

Брестівська гімназія Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області (вул. Садова, 77, с. Брестів, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89645)

вчитель математики 18 годин
вчитель фізики 5 годин
вчитель географії 7,5 годин
вчитель фізичної культури 15 годин

Лецовицька гімназія Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області (вул. Шкільна, 4, с. Лецовиця, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89663)

вчитель історія 11 годин
вчитель трудового навчання 7 годин
вчитель української мови 12 годин

Обавська гімназія Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області (вул. Шевченка, 31, с. Обава, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89643)

вчитель історії 6 годин
вчитель німецької мови 15 годин
вчитель початкових класів 18 годин

вчитель образотворчого мистецтва,

музичного мистецтва

10 годин

Чинадіївська гімназія Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області (вул. Санаторна, 93, смт Чинадійово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89640)

вчитель індивідуального навчання 1 ставка
асистент вчителя 1 ставка

вчитель образотворчого мистецтва,

музичного мистецтва

10 годин
вчитель англійської мови 14 годин
педагог-організатор 1 ставка
практичний психолог 0,75 ставки

Плоскановицька початкова школа Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області (вул. Зелена, 28, с. Плоскановиця, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89645)

вчитель німецької мови 8 годин