Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Обавської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області

Дата: 02.07.2021 15:30

Фото без опису02 липня 2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Обавської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.

Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування (перевірки знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту"), вирішення ситуаційного завдання (перевірка професійних компетентностей конкурсантів), презентації перспективного плану розвитку закладу освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

За результатами засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Обавської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області переможцем конкурсу визнано Софілканич Ольгу Василівну. Комісією рекомендовано начальнику відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради призначити Софілканич О.В. на посаду директора Обавської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.