Урочистості з нагоди святкування Дня Конституції у Чинадіївській громаді

Дата: 28.06.2021 13:11

День Конституції – одне із головних свят України. Адже Конституція є Основним законом, який гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначає політичний устрій держави.

27 червня 2021 року на центральній площі селища Чинадійова відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Конституції України, у яких взяли участь представники селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури та працівники клубних закладів громади.

Селищний голова Володимир Андрушко та начальник відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Микола Ващенок привітали присутніх із святом й зазначили, що прийняття Конституції стало відправною точкою на шляху побудови сильної, демократичної та правової держави. І сьогодні  першочерговим завданням є об’єднання  зусиль задля продовження процесу розбудови та розвитку нашої Батьківщини.

Після офіційної частини із Днем Конституції присутніх привітали учасники художньої самодіяльності Чинадіївського будинку культури та дітський русинський фольклорний ансамбль «Бабчина співаночка» .

Наразі, у бібліотеках Чинадіївської громади працюють тематичні книжкові виставки «Конституція незалежної України».