Вітання селищного голови з Днем Конституції України

Дата: 27.06.2021 12:00

Шановна громадо! Щиро вітаю із загальнодержавним святом – Днем Конституції України та Днем молоді!

Ці свята ми традиційно відзначаємо в один день. Це пов'язано не тільки з тим, що дві дати стоять поруч, а й з тим, що за духом своїм свята дуже близькі між собою. Вітаючи із визначними святами, бажаю Вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.

Нехай в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, який  є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

І нехай любов до України об’єднує українську молодь у щирих прагненнях.

Щиро бажаю всім Вам щасливої долі, міцного здоров'я, злагоди і пам'ятати, що від Вас залежить завтрашній день - майбутнє всієї України!

Зі святами вас!

З повагою,