Проведено засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Бабичівської гімназії

Дата: 22.06.2021 16:30

22 червня 2021 року проведено засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Бабичівської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району закарпатської області.

На порядок денний виносились такі питання:

1. Розгляд конкурсною комісією матеріалів, поданих кандидатами на  заміщення вакантної посади  директора Бабичівської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області та прийняття рішення про допуск кандидатів до проходження конкурсу.

2. Визначення дати і місця проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника Бабичівської гімназії.

3. Затвердження процедури  проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади  директора Бабичівської гімназії.

Членами комісії прийнято відповідні рішення:

1. За результатами розгляду поданих претендентами  документів  на заміщення вакантної  посади директора Бабичівської гімназії допустити до участі в конкурсі Чорій Світлану Василівну і Кампов Наталію Василівну.

2. Провести конкурсний відбір 25 червня 2021 року у приміщенні Чинадіївської мистецької школи. Початок конкурсного відбору о 10:00.

3. Затвердити процедуру проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Бабичівської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.