Проведено засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Чинадіївського ЗДО №1

Дата: 18.06.2021 15:45

Фото без опису 18 червня 2021 року проведено засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Чинадіївського ЗДО №1 Чинадіївської селищної ради.

На порядок денний виносились такі питання:

1. Розгляд конкурсною комісією матеріалів, поданих кандидатами на  заміщення вакантної посади  директора Чинадіївського ЗДО №1 Чинадіївської селищної ради та прийняття рішення про допуск кандидатів до проходження конкурсу.

2. Визначення дати і місця проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника Чинадіївського ЗДО №1.

3. Затвердження процедури  проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади  директора закладу дошкільної освіти.

Членами комісії прийнято відповідні рішення:

1. За результатами розгляду поданих претендентами  документів  на заміщення вакантної  посади директора Чинадіївського ЗДО №1 допустити до участі в конкурсі Гончаренко Маріанну Степанівну.

2. Провести конкурсний відбір 23 червня 2021 року у приміщенні Чинадіївської мистецької школи. Початок конкурсного відбору о 10:00.

3. Затвердити процедуру проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Чинадіївського ЗДО №1 Чинадіївської селищної ради.

ПРОТОКОЛ №1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Чинадіївського ЗДО №1 Чинадіївської селищної ради