Конкурс «Міс Дюймовочка»

Дата: 07.06.2021 09:22

6 червня 2021 року незвичайний та прекрасний день. Прекрасний не лише тому, що настало літо, яскраво світить сонечко, весело цвірінькають пташки, а й прекрасний ще тим, що частина сонечка яскраво сяяла на сцені будинку культури села Лецовиця. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей тут зібрались щоб відзначити красу, талант та чарівність душі юних красунь, учасниць конкурсу «Міс Дюймовочка». Програма заходу була дуже насиченою. В усіх конкурсах кожна з дівчат проявила свій талант, свою індивідуальність, свою красу. Щоразу конкурсантки вражали глядачів своїми чарівними образами.

Немає жодної дівчинки, котра б не хотіла стати першою красунею.

Всі учасниці конкурсу ще дуже юні, але хвилювалися вони як дорослі. Адже це перший конкурс у їхньому житті. Незважаючи на хвилювання, дівчатка зуміли гідно пройти всі випробування, продемонструвавши свої таланти і красу.

Кожна з учасниць конкурсу спробувала свої сили у різних конкурсах, знову й знову доводячи, що всі талановиті.

На святі не було переможців і переможених. Кожна з учасниць змагалась і вигравала, адже краса насправді врятує світ.

«Всі конкурсантки були достойні, всі талановиті, всі заслуговували на перше місце», - зазначив Володимир Андрушко, селищний голова. За його словами, готуючись до цього конкурсу, дівчатка зуміли перемогти свою сором'язливість і стали набагато впевненішими в собі. Цей конкурс складався для кожної учасниці з багатьох особистих перемог. Вони всі йшли до цього