ОГОЛОШЕННЯ конкурсу на заміщення вакантної посади директора Бабичівської гімназії

Дата: 20.05.2021 17:03

про конкурс на заміщення вакантної посади директора
Бабичівської гімназії Чинадіївської селищної ради
Мукачівського району Закарпатської
 області

Найменування і місцезнаходження закладу освіти

Бабичівська гімназія Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області, що знаходиться за адресою вулиця Покутянська, 98, села Бабичі Мукачівського району Закарпатської області

Найменування посади та умови праці

Директор гімназії.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 14.12.2016р. № 974 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2012р. № 1298» та від 28.12.2016р. № 1037 «Про оплату праці працівників установ та організацій окремих галузей бюджетної сфери», статті 3 Закону України від 06.12.2016р. № 1774–VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора закладу освіти

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психологічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

• заява про участь у конкурсі;
  • заява про надання згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію, копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • заява про присутність близьких родичів у складі конкурсної комісії (у випадку наявності).

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості. Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Місце та строк подання документів

Документи приймаються з 20 травня 2021 року по 18 червня 2021 року до 17 год. 00 хв. у відділі освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, за адресою: вулиця Волошина, 41, смт. Чинадійово, Мукачівського району Закарпатської області.

Конкурсний відбір складається з таких етапів

• прийняття рішення про проведення конкурсу;
  • оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;
  • прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;
  • перевірка поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;
  • допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;
  • ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу освіти;
  • проведення конкурсного відбору;
  • визначення переможця конкурсу;
  • оприлюднення результатів конкурсу.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами

• перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти у формі письмового тестування;
  • перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
  • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Тривалість конкурсного відбору

• загальний час для проведення тестування становить 60 хвилин;
  • на розв’язання одного ситуаційного завдання кандидатові надається 30 хвилин;
  • публічна та відкрита презентація перспективного плану кандидата проходить за наступним регламентом:
  • виступ кандидата – до 20 хв.;
  • запитання та обговорення – до 20 хв.

Дата, місце проведення конкурсного відбору

За рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомленні додатково.

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору

Котубей Ольга Василівна, головний спеціаліст з питань освіти, відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради: моб. телефон: 0992408628; електронна пошта:

osvita@chynadiivska-gromada.gov.ua

НАКАЗ відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради від 20.05.2021 року № 87 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Бабичівської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області"