Привітання з Всесвітнім Днем вишиванки

Дата: 20.05.2021 09:00

Фото без описуШановні працівники освіти та культури Чинадіївської селищної ради!

Вітаємо із святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки! Українська вишиванка - це національна святиня. Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, що не переривається віками. Її передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Це наш національний оберіг!

Бажаємо всім пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичимо здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня! Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу!

З найкращими побажаннями колектив відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради!