Вітання з нагоди нагородження почесною грамотою Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти

Дата: 12.05.2021 13:44

Фото без описуЩиро вітаємо головного спеціаліста з питань освіти відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради Людмилу Олександрівну Притулу з нагородженням почесною грамотою Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчість, ініціативу та активну участь у розвитку психологічної служби та з нагоди 30-річчя створення психологічної служби системи освіти України, відповідно до наказу ЗІППО від 23.04.2021 року № 58.

Бажаємо Людмилі Олександрівні міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та успіху в усіх починаннях!